top of page

RYTÍŘI ODEHRÁLI V RÁMCI EXTRALIGOVÉHO KOLA VELKOLEPÉ NADAČNÍ UTKÁNÍ POD HLAVIČKOU KNIGHTS FOUNDATION A VE SPECIÁLNÍCH ČERNÝCH DRESECH PORAZILI MLADOU BOLESLAV!

Knights Foundation - nadační utkání 2020

Knights Foundation - nadační utkání 2020

Přehrát video

   PRO FANOUŠKY BYLA PŘIPRAVENA ŘADA DOPROVODNÝCH AKTIVIT   

HRÁČSKÉ DRESY 

Poprvé v historii oblékli hráči Rytířů Kladno černé dresy, které ihned po zveřejnění vzbudily u fanoušků obrovský zájem. Vedení klubu se proto rozhodlo pro dvě originální hráčské sady. Originální dresy poznáte od těch fanouškovských na první pohled! Originální dresy mají vepředu vyšité logo, na zadní straně pak mají vyšité číslo a jméno. Zatímco fanouškovské dresy jsou pouze natištěné a neobsahují žádnou nášivku. V první sadě odehráli Rytíři první třetinu, o přestávce dresy převlékli a ve druhé sadě dohráli zbytek utkání. Dresy jsou téměř k nerozpoznání, jediné, čím se budou lišit je cedulka. První sada je označena na cedulce dresu 1/2, druhá sada pak 2/2. Ke každému dresu je k dispozici certifikát o pravosti podepsán zakladateli nadace Jiřím Kallou a Adamem Soukupem!

AUKCE DRESŮ 

Jelikož hráči oblékli dvě sady, znamená to, že proběhly i dvě aukce! "Chtěli jsme aby tyhle speciální a velmi žádané dresy zůstaly na Kladně, na druhou stranu jsme chtěli, aby měli možnost vydražit si dresy i lidé, kteří se na zápase neukážou, i proto jsme se rozhodli pro dvě dražby" vysvětlil produkční manažer Rytířů a zakladatel nadačního fondu Adam Soukup. Aukce první sady dresů se dražila ihned po zápase v prostorách VIP. Aukce byla přístupná pro všechny a probíhala živě stylem jak už jsou kladenští fanoušci zvyklí. Moderátorem celé akce byl skvělý Petr Koukal! Během aukce se v prostorách VIP ukázali i někteří kladenští hokejisté, stejně jako tomu bylo v předchozí dražbě vánočních dresů v casinu Rebuy Stars. Výtěžek z dražby putoval na Knights Foundation. Druhá sada dresů zamířila do on-line aukce na portál aukro.cz. Dražit tak mohli fanoušci i z jiných měst, či krajů. Jak už bylo zmíněno, ke každému dresu bude vystaven certifikát pravosti, výtěžek z on-line aukce pokryje náklady spojené s nadačním utkáním.

S PLYŠÁKEM NA HOKEJ 

Nadační zápas obsahoval řadu zajímavých prvků, a jednou z nich byla pomoc ve stylu NHL hod plyšáků na ledovou plochu. Celá tato aktivita probíhala ve spolupráci se Slováckým létem v rámci akce Tedy Bear Toss. Na utkání si mohl každý donést vlastního plyšáka z domova a ve druhé komerční přestávce jej hodit na ledovou plochu. Pokud jste doma žádného plyšáka nenašli, mohli jste si ho zakoupit téměř u každého vchodu na stadionu za symbolických 50 korun. Celý výtěžek z prodeje plyšáků zamířil na konto Knights Foundation. Vybralo se přes 25 tisíc!

VLASTNÍ HOKEJOVÁ KARTIČKA 

Toužili jste vždycky mít svoji hokejovou kartičku jako mají hokejisté či jiné sportovní hvězdy? Tak právě na nadační utkání jste měli tuhle skvělou možnost, a to navíc zadarmo! Ve speciální foto stánku jste si na sebe mohli obléknout speciální černý dres Knights Foundation, k tomu rukavice s hokejkou, zvolili jste si jméno, které jste chtěli mít na kartičce, a ihned po vyfocení jste dostali na místě zdarma svoji hokejovou kartičku, která vám dodnes slouží jako skvělá památka právě na první nadační utkání! "Fanoušci už si na Kladně na speciálních zápasech mohli zvyknout třeba na fotokoutek, kde si vždy volili svoje pozadí, hráče a následně si fotku odnesli hned domů. Teď jsme chtěli už něco jiného. Něco, co tu ještě nebylo. A to právě nabídli hokejové kartičky" řekl Adam Soukup, který měl na starosti kompletní režii a produkci celého utkání. O kartičky byl obrovská zájem a fronta se stála ještě 20 minut po utkání!

FANSHOP KNIGHTS FOUNDATION 

Nadační fond Knights Foundation měl na ochozu nad kladenským kotlem speciální fanshop, kde byli k dostání předměty s logem nadace. Jednalo se například o parádní kulichy, kšiltovky, trička, puky, náramky a spoustu dalšího. Speciální stánek s produkty Knights Foundation byl otevřen hodinu a půl před utkáním. Rytíři prodávali fanouškovské dresy i on-line v limitované sadě šedesáti osmi kusů s vlastním číslem a jménem, tato sada byla vyprodána během 8 hodin! Fanoušci, kteří si nestihli nebo zkrátka neměli možnost zakoupit věci přímo na nadačním utkáním, tak se nemusí ničeho obávat. Všechny věci jdou totiž zakoupit i on-line právě na našem webu nadace.

VELKOLEPÝ SLAVNOSTNÍ CEREMONIÁL 

Před utkáním mohli fanoušci vidět opravdu velkolepý slavnostní ceremoniál, na kterém byla představena spolupráce našeho nadačního fondu s vězeňskou službou a dětským kardiocentrem FN Motol. Samotného ceremoniálu se účastnili zakladatelé nadačního fondu Adam Soukup, Jiří Kalla a Vít Heral, za vězeňskou službu pak přímo generální ředitel Vězeňské služby ČR genmjr. PhDr. Petr Dohnal, a také přednosta dětského kardiocentra FN Motol prof. MUDr. Jan Janoušek, Ph.D.

bottom of page